Artiklid ja uudised

Palazzo Sisustussalong üllatas oma kliente ja koostööpartnereid.

Juuli keskpaiku üllatas Palazzo Sisustussalong oma kliente ja koostööpartnereid. Kahel esitlusel, mis toimusid Tallinnas ja Pärnus, tulid esitlusele kolme euroopa tipptootja kollektsioonid. Kõik huvilised said tutvuda nende eriliste toodetega ja esitada küsimusi tehaste esindajatele Itaaliast, kes külastasid Eestit, et esitleda uute kollektsioonide eripära.

Lähiajal võrdsustatakse elektriinstallatsioonide toodete sarja Axolute (tootja – Itaalia kontsern BTicino) tippdisaini ja stiili austajate poolt kõigi teiste disaini sümbolitega, mida me täna ihaldame ja imetleme. Axolute sari on innovatsioon, milles rakendusid BTicino värskemad ideed. See on luksuse armastus, mis läheneb kultusele. Selles kollektsioonis on kasutusel kõige kvaliteetsemad ja kallimad materjalid: naturaalne „Ardesia” kivi ja „Carrara” marmor, naturaalne väärispuit (vaher, kirss, pähkel, wenge…), käsitsi töödeldud naturaalne nahk, teemandiga töödeldud klaasmaterjalide valik.
Kollektsiooni kuuluvad kõige kaasaegsemad tehnoloogiad: värvilised videodispleid, sensorpaneelid, värviefektide juhtimise moodulid, sensorlülitid Soft Touch…


Olime tihti harjunud sellega, kui värskelt valminud majja tulevad elektrikud, nende järel – turvaseadmete paigaldajad ning kõige lõpuks veel automaatikud. Iga meeskond jätab endast järele erikujulisi, erivärvilisi ja disainis pistikuid, lüliteid, karpe, katteid, ekraane ja andureid. BTicino tõi lõpu sellele kirevusele. Kõik seadmed, mida vajate oma kodus või büroos on nüüd kätte saadavad ühes disainis ja samas viimistluses. Suurepäraste materjalide, elegantse disaini ja kõige kaasaegsemate tehnoloogiate võrratu kooslus, kus iga viimne detail on viidud täiuslikkuseni. Axial ja Style-disainis juhtelemendid – on stiliseeritud klahvi ja innovatiivse mehhanismi liit. Klassikaline välimus, mis leidis kehastuse kaasaegses disainis, lisaks taustavalgustus – kõik see kuulub vaieldamatult Premium-klassi.

Axolute sarja sensorpaneel on kõige kaasaegsem digitaalne displei kõigi maja funktsioonide juhtimiseks. Axolute videodisplei on värviline monitor, mille kasutusvaldkonda ei kuulu vaid teie kodu sissepääsu jälgimine. See seade võimaldab kontrollida olukorda kõikides ruumides. Unustage ära seinapealne telefon! Seina sisse monteeritakse kõrge lahendusvõimega LCD ekraan. Ning Axolute videojaam annab teile võimaluse jälgida ja juhtida kõiki kodusüsteeme. Tänu kvaliteetsele viimistlusele ja suurele ekraanile sobib see elegantne koduvideoseade ka kõige esinduslikumasse interjööri.
Innovatsioon ei käi tihti kaasas traditsioonidega. BTicino puhul see väide ei kehti. Itaalia vanim ja

maailma tippu kuuluv tootja on juba üle 100 aasta vallutanud inimeste südameid, olles hea maitse ja kõrge kvaliteedi sümboliks kogu maailmas.
Kui Axolute on BTicino tipptoodete sari, siis demokraatlikumas hinnaklassis Light, Living ja Living Tech on taskukohased kõigile, kes armastavad stiili ja Itaalia disaini. Itaallane, kes astub poodi sisse sooviga osta koju pistikuid või lüliteid, küsib müüjalt kindlasti: „BTicino, per favore!”


Palazzo Sisustussalong
Ahtri 6 Tallinn 10151 HARJUMAA
Telefon: 625 9815
tallinn@palazzo.ee
www.palzzo.ee


Sisestatud: 21.08.2008

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

TAIMELAMP- VAJALIK ABIVAHEND MEIE KLIIMAS.

TAIMELAMP- VAJALIK ABIVAHEND MEIE KLIIMAS.

Ajal kui päevad on lühikesed ja päikesevalgust napib, on hea taimedele anda lisavalgust
taimevalgustiga. Valgusallikas neis valgustites kiirgab, erinevalt tavalisest valgustist,
fotosünteesiks sobivat valgust. Selle mõjul kasvavad taimed rikkalikumalt ning on
elujõulisemad. Taimevalgusti abil saab kasvatada ürte, salati- ja maitsetaimi ning lilli
aastaringselt. Samuti on valgusti väga hea idude kasvatamiseks, sest need tärkavad vaid
paari päevaga.

Valgustemperatuuri olulisus

Valgustemperatuuri olulisus

Suure tõenäosusega loevad paljud inimesed antud artiklit siseruumis, kus valgust annab tehislik valgusallikas. Moodsa aja inimene veedab suure osa ajast kinnises siseruumis ja puutub päeva jooksul kokku erinevate valgusallikatega. Tänu tehislikule valgusele on inimesel palju võimalusi juurde tekkinud aga samas on see ka segadusse ajanud organismi, mis on tuhandete aastate jooksul arenenud reageerima muutlikule valgusele. Seda valgusele reageerivat masinavärki saab nimetada bioloogiliseks kellaks, mis on olemas enamus elusorganismidel.

vaata kõiki