Artiklid ja uudised

4291 - 4320 teemat 4610'st
Sisustus E Kaubamaja esitluspäevad "RÜTMID KODUKUJUNDUSES"

Sisustus E Kaubamaja esitluspäevad "RÜTMID KODUKUJUNDUSES"

20.-21. aprillil toimub Tartus, Lõuna Eesti suurimas sisustuskeskuses - Sisustus E Kaubamajas esitluspäevad "Rütmid kodukujunduses"
Esitluspäevad “Rütmid kodukujunduses” - pakub suurepärast võimalust saada Sisustus E Kaubamaja külastajal professionaalset teavet ruumi -ja aiakujundusest, värvide sobivusest või mööbli restaureerimisest, tutvuda kaasaegsete trendidega sisustuses ning kodukujunduses, soetada trendikas ost Sisustus E Kaubamajas pakutavatest toodetest või teenustest.
Kõikides kauplustes on oodata uudistooteid, soodushindasid ning esitluspäevade eripakkumisi.

Shishi esitleb uut kevad - suvist kollektsiooni

Shishi esitleb uut kevad - suvist kollektsiooni

Valminud on uus Shishi kevad – suvine disainielementide kollektsioon, mille avapäevad toimuvad 13-14. märts 2007 Viimsis, Astri tee 2A asuvas näidistesaalis.

Kevad - suvine kollektsioon koosneb kolmest teemast.
1) Šikk interöör – jõuline, selge, modernsed vormid, läikivad pinnad, kristallid, lühtrid,
faktuuride kontrastid jne.
2) Romantiline kevad – valge – roosa – punane, õrnus, kergus, kevadine värskus, õitsvad
õuna - ja pirnipuud jne
3) Üllatuste aed – paabulinnud, palmid, lühtrid.

SISUSTUS'07(2.-4.märts Tartus) messi auhindade võitjad selgunud

SISUSTUS'07(2.-4.märts Tartus) messi auhindade võitjad selgunud

Kõikide loosis osalenute vahel loositi välja auhinnad ja
õnnelikeks osutusid:

Raivo Kaljuorg - ajalehehoidja firmalt 4Home
Madli Linder - 1000.- kinkekaart firmalt Oriens
Ivi Adler - küünlajalg firmalt Antique & Repro
Linda Nääme - küünlaalus firmalt Incognito
Ene Kotkas - India kuju firmalt Moonshade

Õnnitleme kõiki võitjaid ja kohtumiseni järgmistel messidel!
Soovivad sisustusweb.ee, Oriens, 4Home, Antique & Repro, Moonshade, Incognito.
SCHÄFER BOUTIQUE SISUSTUSKATALOOG

SCHÄFER BOUTIQUE SISUSTUSKATALOOG

Schäfer Boutique’il täitub käesoleva aasta mais esimene tegutsemisaasta Eesti turul. Selle ajaga oleme võitnud paljude inimeste südame ja poolehoiu, kellest on välja kujunenud meie lojaalne kliendibaas. Selle põhjuseks on meie erakordselt mitmekesine ning ainulaadne kaubavalik, mis on väga kodukeskne.
Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kauneid sisustusaksessuaare küünlajalgadest kuni vaipadeni ja mööblit igasse eluruumi kummutitest pehme mööblini. Kuigi põhirõhk meie kaubavalikus on asetatud dekoratiivesemetele, mida pakume väga laias valikus, leiad meie kataloogist kui ka kodulehelt ka praktilisi abivahendeid nii aiatööde tegemiseks kui ka köögitoimetusteks.

Isikupärane kvaliteetmööbel - Sõbrapäeva eri!

Isikupärane kvaliteetmööbel - Sõbrapäeva eri!

Oriens pakub Sõbrapäeva puhul erihindu tammepuidust valmistatud kvaliteetmööblile. Tooted on valmistatud kõrgeima kategooria puidust ja viimistletud naturaalse Rootsi kvaliteetõliga. Meie märksõnadeks on - kvaliteet ja isikupärasus. Tootevalikusse kuuluvad: söögilauad, toolid, tv alused, diivanilauad, diivanikomplektid, kapid, kummutid. Tootevalik täieneb pidevalt. Lisaks tavapärasele õlitatud tammepuidule on lisandunud valikusse valge tamme ja tumeda tamme viimistlused.

PARIM VANNIMATERJAL ON SANITEETNE AKRÜÜL

PARIM VANNIMATERJAL ON SANITEETNE AKRÜÜL

100% kõik Balteco vannid on valmistatud hinnalisest polümeerplastikust, saniteetsest akrüülist, mis on täna maailma kvaliteettootjate seas eelistatuim materjal. Saniteetne akrüül on parim vannimaterjal
tänu unikaalsetele omadustele, mida kirjeldab allolev tabel.

Põhiosa teiste tootjate poolt pakutavatest vannidest toodetakse ABS akrüülist – kahekihilist plastikut, mille paksusest vaid 10 % on akrüül. Kuna akrüülikiht on siin kriitiliselt õhuke ja vanni põhjapind on kiire kuluma, on ABS-akrüülist vanni kasutusiga märkimisväärselt lühem. ABSakrüüli kasuks otsustavad tootjad materjali odavuse ja töödeldavuse tõttu – ja kahjuks on välimuse järgi üht materjali teisest ka pea võimatu eristada.

Küünlatuli - talveõhtute meeleolulooja

Küünlatuli - talveõhtute meeleolulooja

Hubisev küünlatuli mõjub rahustavalt ja meeliülendavalt, lausa pidulikult. Mida rohkem küünlaid läita, seda ülevamaks ruumi ilme muutub. Romantika ihalejale või tõsisele mõtlejale piisab ka ühe leegi helkivast valgusest.

Tänapäeval on küünalde valik väga suur, alustades väikestest teeküünaldest ja lõpetades suurte põrandaküünaldeni, neid on erikujulisi ning kümnetes värvitoonides.

Kes soovib, võib küünlaid sobitada toon toonis seina-, laudlina, vaiba vms värviga või lauanõudega, olenevalt taotlusest kasutada klassikalisi antiikküünlaid või hoopis mitmesuguse erineva tehnoloogia, pinnatöötluse ja suurusega kerasid, koonuseid jm kujuga küünlaid.

Plõks! Ja valgus sai

Plõks! Ja valgus sai

Oleme jõudnud harjuda, et nupuvajutuse peale saab pimedusest valgus. Tavapäraseid mehaanika toel toimivaid lüliteid täiendab aga tulevikus elektroonika.

Esimese Eesti Vabariigi ajal olid moes keraamilised lülitid, oma kvaliteedilt olid nood korralikud.

"Iseenesest on see hea näide, kuidas hästi valmistatud asi ajas kestab. 50 aastat tagasi valmistatud lülitid võivad olla täiesti töökorras," arutleb ASi Silman Elekter juhatuse liige Siim Porila. "Olen ise näinud ka täiesti töökorras tsaariaegset klaasplaadiga lülitit. Tolleaegsed tipptootjad, näiteks Siemens ja AEG, on ka tänapäeval tuntud firmad. Tõsi küll, tegevusala on pisut muutunud."

Sepised on ka koduturul nõutud kaup

Sepised on ka koduturul nõutud kaup

Viiendat aastat Keilas tegutsevast OÜst Viandee võib metalse ilu armastaja leida kõike alates sepanaelast ja lõpetades massiivsete aiadetailidega.

Firma tegevjuhi Peter Rossi sõnul valmistatakse hetkel umbes 150-160 erinevat toodet. "Aastas lisame neile paarkümmend päris uut või uuendatud sepist. Samas vaatame pidevalt üle ka tehtavate asjade müüginumbreid ja kui kaup ei lähe, lõpeb ka tema tagumine," lisab ta.

Sepatöö juurde tõi vennad Peter ja Tõnis Rossi juhuslik sattumine Vihula mõisa. "Seal nägime vana sepikoda, kus peale hoone ka kõik töövahendid toona rakenduseta seisid. See pani mõtted liikuma ning kuigi meil mõlemal puudus otsene kogemus sepatööga, sai Vihulas juba samal aastal kahe sepaga alustatud," räägib Peter Ross.

4291 - 4320 teemat 4610'st