Artiklid ja uudised

4291 - 4320 teemat 4579'st
Balteco avas uue esindussalongi Kiievis

Balteco avas uue esindussalongi Kiievis

Põhja-Euroopa juhtiv vannitootja Balteco avas uue esindussalongi Kiievis.
Balteco uues esindussalongis on kokku üle 500 m² müügipinda ning esitletud on viiskümmend erinevat tootenäidist.
Uue müügisalongi avamise eesmärk on tõhustada müügiprotsessi, kus salongi sisenev klient saab koheselt tootevalikust selge ülevaate ning võimaluse tooteid proovida. Salongis pakutakse professionaalset teenindust ja jagatakse infot Balteco veemassaaži toodete kohta.
Esimene salong avati Kiievis 1997.a., müügipinda oli 40 m² ning esitletud oli 5 tootenäidist.

NANO-toodetega saavutatakse suurepärane tulemus pindade hooldamisel ja kaitsmisel ning raha ja aja kokkuhoid.

NANO-toodetega saavutatakse suurepärane tulemus pindade hooldamisel ja kaitsmisel ning raha ja aja kokkuhoid.

Nano pinnakatted peavad vastu 1 kuni 3 aastat, vastavalt kasutusele. Kasutusvaldkond toodetel on peaaegu piiramatu. Kaubanduses, majapidamises kui ka tööstuses on tohutu hulk kasutamisvõimalusi, mis aitavad Teil vähendada nii puhastusvahendite kui ka raha kulu.
Pinnatöötlemist nn. lootose-efektiga silikoonil, õlil, akrüülil või teflonil tuntakse juba kaua aega. Ent ometi peab sellist pinda palju tihedamini uuendama (pahteldama, poleerima). Sest reeglina ei pea see kaua vastu. Pinnal on ainult lühikest aega veetõrjumisefekt, siis annab see järele või kaob. Nanokatte puhul seevastu ühinevad nanoosakesed ja nende komponendid pinnaga, moodustades soovitud efekti pikaks ajaks.

Taanis tuntud, aga meil uudne Siporexi paneel

Taanis tuntud, aga meil uudne Siporexi paneel

Juba paarkümmend aastat on Taanis levinud tüüpprojektide järgi püstpaneelidest eramute ehitus. Püstpaneelidest ehitamise peamine eelis on majakarbi valmimise kiirus.

Ka Soomes oli mõni aeg tagasi selline ehitusviis üsna levinud. Siis aga hakati eelistama teisi ehitusmeetodeid. Sel aastal valmib naaberriigis aga taas kümmekond püstpaneelidest eramut, kuna ehitusmaterjalitootja H+H Siporex on taas alustanud selle meetodi rakendamist.

Eestiski on esimene püstpaneelmaja viimistlusjärku jõudnud. Kohila lähistele püstitatud maja karp valmis nelja nädalaga. Montaažitöö tegid vaid kolm ehitajat. Paneelide paigaldamiseks kasutati tavalist autokraanat.

LAUD- JA PARKETTPÕRANDAD

LAUD- JA PARKETTPÕRANDAD

MASSIIVSE PUITPÕRANDA EELISED
• Kasutusiga on massiivsetel puitpõrandatel kõige pikem (võrreldes laudparkett, spoonparkett ja laminaatpõrandaga). Praktiliselt eluaegne garantii, kuna lihvimisvaru on suur.
• Naturaalne, soe materjal, ehe värvitoon. Veidi ebaühtlane, kuid võluv oma naturaalsuses. Looduslik ilu, millest on raske väsida.
• Põrandal kõndides ei teki müra nagu laminaadi või 3kihilise parketi puhul.
• Võimalus valida just sobiv lõppviimistlus.
• Soliidsem ja eatu põrandakate, mida on lihtne hooldada.
• Allergiavaba. Kasutatavad puiduliigid on allergiat mitte põhjustavad (mõningad eksootilised võivad tekitada allergiat).

Helves- ja värviliivapõrand: dekoratiivne vaheldus professionaalsele epopõrandale.

Helves- ja värviliivapõrand: dekoratiivne vaheldus professionaalsele epopõrandale.

Tootmises ja tööstuses laialt kasutatavad epopõrandakatted on võetud kasutusse ka eramutes. Põhjusteks suur vastupidavus ning helveste ja värviliivaga juurde lisatav dekoratiivne väljanägemine. Laiemat levikut kodustes majapidamistes on pärssinud epokatete kõrge hind ning vajadus professionaalse paigalduse järele. Nordium OÜ, esindades Rootsi epotoodete HAGMANS valmistajat, on toonud Eesti turule lihtsalt paigaldatavad epotüüpi helves- ja värviliivapõrandad.

Ripplaed

Kerge, hügieeniline ja ökonoomne!
Suurepärane variant oma vannitoa ümberkujundamiseks. Meie paneele saab kasutada nii ripplaena kui ka seina tegemiseks. Toodetud kõrgekvaliteetsest U-PVC materjalist, tehtud tugevaks, et materjal peaks vastu ka löökidele. Paneelid on kaetud akrüüliga, mis annab paneelile vastupidava pinnase. Dekoratiivsel fassaadikattel või ripplael on meeldiv esteetiline välimus, mida on kerge puhtana hoida ning lisaks veel eelis lihtsa ja kiire paigaldamise näol.

4291 - 4320 teemat 4579'st