Artiklid ja uudised

Seven Sedie - „Made in Italy“

Seven Sedie on Põhja- Itaalia firma, mille juured ulatuvad aastasse 1965, kui Diego Piva avas oma väikese töökoja, mis oli spetsialiseerunud just klassikalistele toolidele.


Algselt oli Firma nimi Piva Sedie, 1984 sai firma nimeks SevenSedie seitsme osaniku järgi. Täna on firmas kolm osanikku, kes teevad kõik, et kaubamärk tähistaks kõrgkvaliteedilist mööblit. Firma eesmärk on toota mööblit tipptehnoloogiaga, kuid samas säilitada traditsioonid, mis on Seven Sedile esmatähtsad.


Kogu toodang on algusest lõpuni toodetud Itaalias ja väärib oma disaini ja kvaliteediga igati silti „Made in Italy“. Seven Sedie on iga kliendi unistus. Tuleb vaid külastada Antique& Repro salongi, Tartu mnt.33, valida endale sobiv kangas ja puidu viimistlus, soov edastada ning üsna varsti on teil ainulaadne tool, laud, tugitool või diivan.


Kui algselt oli Seven Sedie spetsialiseerunud toolidele, siis täna on nende valik palju laiem. Imelihtne on endale seotada ainulaadne mööbel ja just selline nagu teile sobib, tuleb vaid tulla salongi ja endale meelepärased tooted välja valida, ning kvaliteetne mööbel, mis on sealjuures ka väga loodussõbralikult toodetud, on peagi teie kodus nautimiseks.

Antique& Reprosse saabus asja uus kanganäidiste kataloog ja tutvuda saab ka uue suvise kollektsiooni kataloogiga.

ANTIQUE & REPRO salongi on põhjust külastada ka teisel põhjusel.

Kuna üsna varsti on saabumas Jaanipäev, siis on viimane aeg soetada endale ilus ja mugav aiamööbel. Paljud mudelid nüüd ka juba soodsama hinnaga, -30%

Kui te ei leia aega läbi astuda, saab soovitud ostu sooritada ka e-poe kaudu, mis on mugav ja kiire.

www.antiquerepro.ee

Sisestatud: 19.06.2012

Antique & Repro

Tel.:
641 9044
Aadress:
Tartu mnt 33, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki