Artiklid ja uudised

Mis teeb Itaalia lastetoamööbli eriliseks?

Itaalia tootja Colombini Casa Rocca al Mare Keskuse teisel korrusel ootab Teid tutvuma värskelt välja pandud lastetoamööbliga.

Sellel aastal on lisandunud palju uusi mudeleid - huvitavaid voodeid, riiuleid, mahukate panipaikadega koolilaudu, erilisi käepidemeid.
Suur materjali- ja värvivalik muudab ruumi kujundamise huvitavaks igas vanuses lapsele, oleme salongis rõõmuga jälginud, kuidas elevil lapsed valivad oma uuele mööblile käepidemeid ja teisi lisandeid.


Erinevate moodulriiulitega saab kujundada avatud ja suletud panipaiku, mis mahutavad vajalikud asjad erinevas vanuses lapsele- alates pisipõnni mänguasjadest ja lõpetades teismelise lapse videomängude ja DVD-ga. Võimalik on kujundada tuba ühele või kahele lapsele ja arvestada ka näiteks külalisvoodiga kui sõber-sõbranna jääb ööseks külla.


Mööblit on nii klassikalises kui modernses stiilis, näiteks saab sisustada toa mootorrataste- või jalgpallihuvilisele poisile-noormehele või printsessimänge armastavale tüdrukule. Mööbel on valmistatud vastupidavast melamiinist, mis vastab ISO 9001 standardile, mööbel on kergesti puhastatav.


Huvitavaks teevad ruumi seinakleepsud ja muud lisandid- vaibad, lambid, toolid, mida on igas vanuses lastele, nii poistele kui tüdrukutele ja mis muudavad toa huvitavaks ja lõbusaks.

Sisestatud: 15.08.2013

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki