Artiklid ja uudised

Tekstiilkardinad kui kaunid ja praktilised aknakatted

Tekstiilkardinad on läbi aegade populaarseimad aknakatted, millede juures kanga ilu ja kardinate disain on sama tähtsad kui nende kasutusotstarve.

Kardinatekstiilid on viimastel aastakümnetel läbi teinud peadpööritava arengu, tuues endaga kaasa kõrgtehnoloogilised kangad, uued kollektsioonid igaks hooajaks ning võimalused sisustada väga erinevaid interjööre. Tekstiilkardinaid kasutatakse üha enam ka kontorites, sest kangad on kergelt hooldatavad ning on valitavad vastavalt ühiskondlike ruumide nõuetele (levinuim neist tulekindluse või raskestisüttivuse nõue).

 Allikas: avaeksperdid.ee

Allikas: avaeksperdid.ee

Lisaks ruumile oma aktsendi lisamise funktsioonile, on tekstiilkardinad ka suurepärased valguse- ja temperatuurireguleerijad. Pimendava voodriga tekstiilkardin laseb magada ka valgel ajal ning paksust raskest materjalist voodriga kardinad elimineerivad klaasipinnalt õhkuva külma või toovad õhulised ja heledad materjalid väikesesse või hämarasse ruumi valgust ja õhulisust.

Kardinate kihiline kombineerimine teiste aknakatetega annab veelgi rohkem mänguruumi. Ruloo kombinatsioonis tüllkardinaga võimaldab nii varjata kui valgustada. Roomakardin koos samast materjalist külgkardinatega tekitab päeval aknale kena ühtse raamistuse, õhtul aga sulandub kauniks tervikuks. Selliseid variante võib leida mitmeid ning igasse ruumi oma. Meeles tasuks siiski pidada, et pigem soosib aeg lihtsamaid vorme ja rõhutab materjali ilu kui vastupidi.

Avaeksperdid kangavalikuga ning teiste toodetega saate tutvuda Kesklinna Salongis (Pärnu mnt 139a) ja Kadaka Salongis (Kadaka tee 44).

www.avaeksperdid.ee
Facebook

Sisestatud: 24.01.2017

Avaeksperdid salongid

Tel:
658 8105, 661 1820, 526 8703, 5663 3245
Aadress:
Kadaka tee 133 ja Pärnu mnt. 139a, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Oktoobris voldikkardinad -25 %

Oktoobris voldikkardinad -25 %

Juba 14.–16. oktoobril, leiad meid Tartu messilt Ehitus ja Sisustus 2022. Tasub kindlasti tulla, sest kõikide meie aknakatteid kohapealt tellinud külastajate vahel läheb loosi 300-eurone Avaekspertide kinkekaart! Lisaks kehtib messil Avaekspertide toodetele 25-protsendiline soodustus (v.a. väliaknakatted ja teenused). Tartu Näituste messikeskus asub aadressil Kreutzwaldi 60 ja külastada saad meid järgnevatel aegadel: 14. oktoobril 11.00-18.00 15. oktoobril 10.00-18.00 16. oktoobril 10.00-16.00 Rohkem infot messi kohta leiad aadressilt ehitusmessid.ee ja https://avaeksperdid.ee/uudised/avaeksperdid-tartus-ehitus-ja-sisustus-2022/

vaata kõiki