Kampaaniad

Oktoobrikuu parimad pakkumised Sisustus E Kaubamajas

 Allikas: sisustuse.ee

Allikas: sisustuse.ee

Toome sinuni Sisustus E Kaubamaja oktoobrikuu parimad pakkumised. Pakkumistega on võimalik lähemalt tutvuda, lugedes uudiskirja või külastades kodulehte.

Sellel kuul on sooduspakkumised teinud järgmised salongid: Home4you, Oriens Tapeedistuudio, Pesapuu, Meblik, 3D Sisustus ja Skano Furniture.

Kodu sisustamine pehmete sisustuselementidega - näiteks diivanite ja muu põnevaga - on hea ja lihtne viis tuua ruumi juurde soojust ja muuta see rohkem teretulnuks kõikidele külalistele. Selle jaoks koostasime kõigile huvilistele artikli, milles jagame 5 kasulikku ja inspireerivat nõuannet pehme mööbli soetamisel. Loe artiklit siit.

Greenteki köögisalongi uus Teka Wish sarja ahjud. Loe täpsemalt milleks uue seeria ahjud võimelised on.

Lisaks on erinevates salongides kõik Sleepwelli tooted kuni 13. novembrini soodushindadega. Loe lähemalt siit.

Kutsume kõiki sisustushuvilisi liituma uudiskirjaga, millega kord kuus parimatest pakkumistest teada anname. Liitumiseks vajuta siia.

Sisestatud: 09.10.2017

Sisustus E Kaubamaja

Tel.:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Sisustus E Kaubamaja jagab 5 kasulikku ja inspireerivat nõuannet pehme mööbli soetamisel

Sisustus E Kaubamaja jagab 5 kasulikku ja inspireerivat nõuannet pehme mööbli soetamisel

Kodu sisustamine pehmete sisustuselementidega - näiteks diivanite ja muu põnevaga - on hea ja lihtne viis tuua ruumi juurde soojust ja muuta see rohkem teretulnuks kõikidele külalistele. Samuti on Lõuna-Eesti suurima sisutuskeskuse Sisustus E Kaubamaja salongid ja teenusepakkujad meeleldi abiks õige sisutuse valimisel, tuues allpool välja tähelepanekud, soovitused ja info, millist pehmet mööblit nende salongides leidub.

vaata kõiki